English

Online Başvuru

Başvuru

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Bankacılığı'na başvuru imkanları çeşitlendirildi. Şahıs firmasıysanız, bankamıza ait bir kredi kartı ya da banka kartınız varsa güncel bilgileriniz ile "Hemen Üye Ol" adımından şifre başvurunuzu yaparak, kurumsal internet bankacılığını anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kimler Başvurabilir?

Bankamıza ait bir kredi kartı ya da banka kartına sahip şahıs firmaları, güncel bilgileri ile birlikte kurumsal internet bankacılığına başvurabilirler.

Nasıl Online Başvuru Yapabilirim?

Bankamıza ait kredi kartı ya da banka kartına sahip iseniz "Hemen Üye Ol" linkine tıklayarak güncel bilgilerinizle birlikte kurumsal internet bankacılığına başvurunuzu yapabilirsiniz.

Online Başvuru ana sayfasından aşağıdaki alanlardan birisini seçerek yeni şifre alabilir, şifrenizin blokesini kaldırabilir ya da bekleyen aktivasyon işlemlerinizi onaylayabilirsiniz.

Online Başvuru Demo

Kurumsal İnternet Bankacılığına Başvurmak İstiyorum

Bankamız hesabınıza bağlı geçerli bir Worldcard'ınız ya da banka kartınız varsa, güncel bilgilerinizle birlikte "Hemen Üye Ol" seçeneğini kullanarak anında yeni kurumsal internet bankacılığına başvurabilir, şifrenizi alabilirsiniz.

Kurumsal İnternet Bankacılığı Şifremi Unuttum, Yeni Şifre Almak İstiyorum

Yapı Kredi Kurumsal Internet Bankacılığı şifresini unutmanız durumunda, hesabınıza bağlı geçerli bir Worldcard'ınız ya da banka kartınız varsa, güncel bilgilerinizle birlikte "Hemen Üye Ol" seçeneğini kullanarak anında yeni kurumsal internet bankacılığı şifrenizi alabilir ya da şubeniz ile irtibata geçerek yeni şifre talep edebilirsiniz.

Kurumsal İnternet Bankacılığı Şifremin Blokesinin Kaldırılmasını İstiyorum

Yapı Kredi Kurumsal Internet Bankacılığı şifresi blokelenirse hesabınıza bağlı geçerli bir Worldcard'ınız ya da banka kartınız varsa, güncel bilgilerinizle birlikte "Hemen Üye Ol" seçeneğini kullanarak anında blokenizi kaldırabilir ya da şubeniz ile irtibata geçerek yeni şifre talep edebilirsiniz.

Bekleyen Aktivasyon İşlemlerimi Onaylamak İstiyorum

Online başvuru aşamasında SMS ile aktivasyon tercih ettiğinizde "Hemen Üye Ol" ekranında yer alan "Bekleyen aktivasyon işlemlerimi onaylamak istiyorum" adımından işleminizi yapabilirsiniz.