English

Sıkça Sorulan Sorular

Müşteri Hizmetleri

Evet, mevcut firma kodu, kullanıcı kodu ve şifrelerinizle giriş yapabilirsiniz. Yeni kurumsal internet bankacılığına geçiş ile birlikte bu bilgilerde herhangi bir değişiklik söz konusu değildir.
Mevcut yetki ve limitleriniz, yeni kurumsal internet Bankacılığı için de geçerli olacaktır.
Sayfamız, işlemlerinize daha hızlı ve kolay ulaşabilmeniz için yeniden tasarlandı. İnternet bankacılığındaki Site Haritası, demodaki "Hizmetler" bölümünü ve arama kutucuğunu kullanarak aradığınız işlemlere daha kolay ulaşabilirsiniz.
  • Daha kolay başvuru yapabilmeniz için Online Başvuru imkanı sağladık.
  • İşlemlerinizi daha kolay ve daha hızlı biçimde yapabilmeniz için menülerimizi güncelledik.
  • Daha güvenli biçimde işlem yapabilmeniz için güvenlik ürünlerimizi çeşitlendirdik.
  • Tüm alıcılarınıza tek bir menüden ulaşabileceğiniz "Akıllı Rehber", düzenli ödemelerinizden portföy bilgilerinize, bireysel kredi taksit ödemelerinizden kişisel hatırlatmalara kadar çok sayıda bilgiye hiçbir ücret ödemeden e-posta ya da SMS yoluyla ulaşmanızı sağlayan "Ajanda" ve "Hatırlat" gibi hayatınızı kolaylaştıracak yeni servisler ekledik.

    Zengin menü içeriği ve kullanım kolaylığı ile yeni Kurumsal İnternet Bankacılığı hayatınızı kolaylaştıracak.

Yeni/Yenilenen Fonksiyonlar için tıklayınız.

Başvurularınızı online olarak sayfamızdaki "Hemen Üye Ol" adımından ya da şubenizden form doldurarak yapabilirsiniz.
Şifrenizi şubeden teslim aldıysanız, Kurumsal İnternet Bankacılığı şifreniz aynı gün içerisinde kullanıma açılır ve Yapı Kredi Kurumsal İnternet Bankacılığı'na giriş yapabilirsiniz. Kurumsal internet bankacılığı giriş ekranımızda, şube tarafından size bildirilen firma kodunuzu, kullanıcı kodunuzu ve şifrenizi girerek internet bankacılığına erişebilirsiniz.

Şifrenizi "Hemen Üye Ol" adımından aldıysanız, size ekranda verilecek olan firma kodunuz, kullanıcı kodunuz ve belirlediğiniz şifreniz ile internet bankacılığını anında kullanabilirsiniz.
Akıllı Anahtar ve Smart Banking den oluşan güvenlik ürünlerimize Akıllı SMS ve Turkcell Mobil İmza da eklendi. Bu ürünler arasında size uygun olanı seçebilir, internet bankacılığı işlemlerinize güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.
İşlem limit ve saatlerimizi öğrenmek için tıklayın.
İnternet Bankacılığının tüm işlem ekranlarında işlemlerin nasıl yapılacağını adım adım anlatan "Önemli Bilgiler" bulunmaktadır. Online Yardım adımından günün 24 saati müşteri temsilcilerimizle chat yaparak da yardım alabilirsiniz. Ayrıca yeni kurumsal internet bankacılığı interaktif demo kısmında işlem adımlarını içeren tanıtım videolarını izleyebilirsiniz.
Yeni kurumsal internet bankacılığı ile ilgili tüm sorularınız için günün 24 saati Çağrı Merkezi ve Online Yardım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Web sitemizde bulunan "Bize Yazın" bölümünden dilediğiniz konuda sorularınızı bize iletebilirsiniz. Ayrıca şubelerimizden yardım alabilirsiniz.
Şifrenizi hatırlamamanız durumunda yeni şifrenizi, şubenizden "Şifre Yenileme Formu" doldurarak ya da güncel kimlik ve kart bilgilerinizle web sayfamızda bulunan "Şifremi Unuttum" adımından alabilirsiniz.
Sistem Yöneticili Model, internet bankacılığını kullanacak çok sayıda kullanıcının bulunduğu, kullanıcıların kısa aralıklarla değiştiği ya da tüm kullanıcı tanımlarının firma yetkilisi tarafından kontrol edilmesini isteyen firmalar için idealdir.

Kullanıcılı Model’de firma adına Kurumsal İnternet Bankacılığını kullanacak kullanıcıların hesap tanımları, işlem yetki ve limitleri başvuru formu ile bankaya iletilir.Yetki ve erişim değişiklikleri de yine formlar aracılığı ile yapılmaktadır. Tercihinize uygun kullanım modelini seçerek yeni kurumsal internet bankacılığını kullanabilirsiniz.